Způsoby plateb za magnetky na lednici

Platba kartou online patří mezi rychlé a jednoduché platební metody. Informaci o proběhlé platbě získáváte obratem a takto uhrazené objednávky vyrábíme okamžitě.

Samotná platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu s vysokým stupněm zabezpečení včetně 3D Secure. K údajům o vaší platební kartě nemáme přístup, nejsou ani nikde ukládány. Platbu kartou lze u banky navíc velmi snadno reklamovat.

Pro tento druh platby je vyžadována platební karta s podporou plateb po internetu. Při platbě zadáte pouze údaje o své kartě (číslo karty, datum expirace, třímístný CVC kód) a platbu potvrdíte.

Při platbě běžným bankovním převodem přes internetové bankovnictví obdržíte e-mailem platební údaje. Společně s potvrzením objednávky získáte informace k platbě s číslem účtu, variabilním symbolem a částkou k úhradě. U tohoto druhu platby musíte ovšem počítat, že termín spuštění výroby je ovlivněn uhrazením platby, která může být na účet připsána za 1 až 2 pracovní dny.

Mezi oblíbené a rychlé platby patří bankovní převod online, kterým během okamžiku provedete platbu v rámci své banky. Díky předvyplněnému formuláři nemusíte informace k platbě nikam přepisovat.

Jedná se o platbu s vysokým stupněm zabezpečení, k údajům o platbě a k informacím z vašeho bankovního účtu nemáme přístup a ani nejsou nikde ukládány.

Při výběru platby bankovním převodem online vyberete platební tlačítko s logem své banky, a následně budete přesměrování do svého internetového bankovnictví kde odsouhlasíte a autorizujete platbu.

Online platební metoda Google Pay je vhodná pro zákazníky se spárovanou platební kartou s mobilní aplikací Google Pay, určenou pro mobilní telefony s operačním systémem Google Android.

Tento druh platby není zpoplatněn. Jedná se o platbu s vysokým stupněm zabezpečení, kde se obchodník nedostane k Vašim bankovním údajům. Skutečné číslo platební karty je vždy nahrazeno virtuálním tokenem.

Při platbě přes Google Pay jednoduše proměníte smartphone v peněženku. Vaše banka musí ovšem tuto platební metodu podporovat.

Apple Pay je bezpečná a zároveň velmi pohodlná platební metoda určená všem uživatelům s produkty od společnosti Apple. Kam patří např. mobilní telefony iPhone, tablety iPad, notebooky MacBook vybavené Touch ID a chytré hodinky Apple Watch.

Placení pomocí Apple Pay je zdarma. Jedná se o platbu s vysokým stupněm zabezpečení, kde se obchodník nedostane k Vašim bankovním údajům. Skutečné číslo platební karty chrání virtuální token.

Apple Pay funguje s platebními kartami Visa a MasterCard ve spolupráci s vybranými bankami. Vaše banka tak musí tento druh platby podporovat. Pro potvrzení platby je nutné provést autentizaci za pomoci Touch ID nebo Face ID.

PayPal je internetový platební systém, se kterým snadno a bezpečně uhradíte nákup v internetovém obchodě. PayPal je celosvětově nejrozšířenější systém pro online platby

Tento druh platby není zpoplatněn. Jedná se o platební systém s vysokým stupněm zabezpečení, kde internetový obchod nemá přístup k vašim bankovním údajům. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde se přihlásíte vašimi údaji k účtu PayPal a snadno dokončíte platbu.

Jestliže jste již vlastníkem PayPal účtu, jedná se pro Vás o komfortní platební metodu. Částka za nákup zboží se strhává okamžitě.

Platba na dobírku patří stále mezi nejvyužívanější platební metody. Při dobírce hradíte cenu objednávky až po doručení zboží přímo poštovnímu doručovateli či vybrané kurýrní službě. Dobírku lze hradit hotově nebo platební kartou v závislosti na vybraném způsobu dopravy.

Doprava od 39 Kč

Na všechny zásilky PPL ParcelShop

Do čtyř pracovních dnů

Magnetky vyrábíme a expedujeme rychle

Kvalitní fotopapír

Tiskneme na polomatný fotopapír

Magnetická fólie

Používáme pružnou magnetickou fólii