Nejčastější dotazy při výrobě magnetů na lednici

Připravili jsme pro Vás seznam nejčastějších dotazů souvisejících s tiskem a výrobou fotomagnetů na lednici, které nám zasíláte a snažili se na všechny pečlivě a co nejpodrobněji odpovědět. Zde je seznam nejčastějších dotazů (FAQ):

Při platbě dobírkou stojí poštovné a balné 98 Kč (Zásilkovna), 128 Kč (PPL) a 108 Kč (Česká pošta), při platbě předem převodem stojí poštovné a balné 69 Kč (Zásilkovna), 99 Kč (PPL) a 79 Kč (Česká pošta) . Obyčejné zásilky mají dopravu za 29 Kč. Objednávky s hodnotou zboží převyšující po všech slevách 1 000 Kč mají poštovné zcela ZDARMA, a to i jsou-li zasílány na dobírku. Další expediční náklady, jako je odvoz pošty, tisk faktur a dalších tiskovin k objednávce jsou hrazeny naší firmou. Uvedené ceny jsou stanoveny z dlouhodobé zkušenosti se zasílám zboží Českou poštou a mohou se lišit od ceníkových cen České pošty.

Fotomagnetky na lednici můžete zaplatit hned několika osvědčenými způsoby. Dobírkou - zboží zaplatíte hotově při jeho samotném převzetí od České Pošty. Platební kartou online - rychlý a bezpečný způsob přes zabezpečenou platební bránu. Platbou převodem - objednávku uhradíte převodem ze svého bankovního účtu.

Abychom měli dostatečnou rezervu k výrobě fotomagnetů na lednici z Vámi dodaných fotografií, vyhrazujeme si maximálně čtyři pracovní dny na výrobu a expedici zboží. Jestliže si vyberete platbu předem převodem, počítáme výrobní čas až dnem připsání platby na náš účet. O expedici zboží informujeme e-mailem a SMS zprávou na mobilní telefon, který jste uvedli u objednávky.

Z dlouhodobé praxe víme, že problém je valné většině případů na straně České Pošty. V řadě situací vznikají problémy pro nedodání oznámení o uložení zásilky. V naší komunikaci (e-mail, SMS zprávy) pravidelně zasíláme podací číslo zásilky, které můžete zadat na webu České Pošty. Sami si ihned ověříte v jakém stavu se nachází vaše zboží, a zpravidla si balíček můžete ihned vyzvednout na vybrané Poště. Pokud Váš problém přetrvává, kontaktujte nás e-mailem magnetky@bonprint.cz. Ztracenou zásilku u České pošty můžeme reklamovat, doba reklamace je zpravidla 21 kalendářních dnů.

V současné chvíli zasíláme pouze do vybraných zemí EU. Pro každou zemi máme lokalizovaný obchod. Odkazy na ně naleznete v patičce této stránky. Aktuálně zasíláme do těchto zemí: Něměcko, Rakousko, Slovensko. Žádné jiné cílové destinace nejsou v současné chvíli možné.

V současné době nabízíme pouze čtvercové fotomagnetky s předem definovaným rozměrem. Vybírat můžete z nabídky velikostí 5×5 cm, 7×7 cm a 10×10 cm.

K přípravě magnetů na lednici stačí běžné fotografie z digitálních fotoaparátů a mobilních telefonů. Fotografie dokážeme zpracovat z Instagramu i jiných aplikací, stačí se přihlásit a vybrat vhodné fotky. Samotné fotografie nemusíte předem nijak upravovat, oříznutí na vhodný formát provedete jednoduše až během objednávkového procesu přímo na našem webu.

Vaše fotografie vytiskneme v nejvyšší kvalitě na polomatný fotopapír, ty následně aplikujeme na ohebnou magnetickou fólii o tloušťce 0,4 mm. Magnetická fólie je snadno přemístitelná a zároveň nepoškozuje podklad. Síla magnetu je dostatečná pro uchycení na lednici, digestoř, kovovou zárubeň dveří apod.

Při objednání fotomagnetek na lednici vás nijak nelimitujeme. Je pouze na Vás kolik magnetů na lednici s vlastními fotografiemi chcete nechat vyrobit.

Vždy nám záleží na Vaší maximální spokojenosti a chceme pro své zákazníky to nejlepší. Pokud se přeci jen stane, že nebudete s našimi magnetkami na lednici spokojeni, pak Vám nabízíme nadstandardní reklamační podmínky. Jestliže Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje námi dodané zboží, které jste od nás obdrželi? Nevadí, můžete nám jej do 30 dnů poslat zpět, a my vám následně bez zbytečných otázek vrátíme peníze převodem na váš účet.

Nenašli jste v seznamu dotazů (FAQ) odpověď na otázku, kterou jste hledali?
Nevadí, napište nám, a my se Vám s odpovědí ozveme co nejdříve zpět.

Doprava od 29 Kč

Pro obyčejné zásilky s platbou předem

Do čtyř pracovních dnů

Magnetky vyrábíme a expedujeme rychle

Kvalitní fotopapír

Tiskneme na polomatný fotopapír

Magnetická fólie

Používáme pružnou magnetickou fólii