Vše o nákupu magnetů na ledničku

Kolik stojí doprava?

Při platbě dobírkou stojí poštovné a balné 108 Kč (Zásilkovna), 128 Kč (PPL) a 128 Kč (Česká pošta), při platbě předem převodem stojí poštovné a balné 79 Kč (Zásilkovna), 99 Kč (PPL) a 99 Kč (Česká pošta) . Obyčejné zásilky mají dopravu za 39 Kč a platit je lze bankovním převodem nebo platební kartou. Obyčejné zásilky nelze sledovat v poštovním systému a nelze je reklamovat. Další expediční náklady, jako je odvoz pošty, tisk faktur a dalších tiskovin souvisejících s objednávkou jsou hrazeny naší firmou.

Uvedené ceny jsou stanoveny z dlouhodobé zkušenosti se zasílám zboží Českou poštou a mohou se lišit od ceníkových cen České pošty.

Kolik stojí doprava?

Jak mohu magnetky zaplatit?

Fotomagnetky na lednici můžete zaplatit hned několika osvědčenými způsoby:

Dobírka - zboží zaplatíte hotově při jeho samotném převzetí od České Pošty.

Platební kartou online - rychlý a bezpečný způsob platby pomocí zabezpečené platební brány.

Platba převodem - objednávku uhradíte převodem z Vašeho bankovního účtu.

Jak mohu zboží zaplatit?

Kdy fotomagnetky dostanu?

Abychom měli dostatečnou rezervu k výrobě fotomagnetů na lednici z Vámi dodaných fotografií, vyhrazujeme si maximálně tři pracovní dny na výrobu a expedici zboží. Jestliže si vyberete platbu předem převodem, počítáme výrobní čas až dnem připsání platby na náš účet.

O expedici zboží informujeme e-mailem a SMS zprávou na mobilní telefon, který jste uvedli u objednávky. Ve zprávě zároveň najdete podací číslo zásilky, podle kterého můžete balíček sledovat na webu České Pošty.

Kdy fotomagnetky dostanu?

Musím fotografie před tiskem upravit?

Jestliže si běžně fotografie upravujete, pak jistě přesně víte, jakým způsobem fotky vylepšit. Pokud ovšem nemáte s úpravou fotografií žádné zkušenosti, bude lepší je zaslat v původním stavu.

Předem nemusíte řešit ani formát fotografie, samotné oříznutí na vhodný rozměr provedete jednoduše až během objednávkového procesu přímo na našem webu.

Vaše fotografie nahrané z počítače, mobilního telefonu či rovnou z Instagramu, nebo jiných aplikací pečlivě vytiskneme v nejvyšší kvalitě na polomatný fotopapír a nalepíme na ohebnou magnetickou fólii o tloušťce 0,4 mm.

Musím fotografie před tiskem upravit?

Mohu magnetky reklamovat?

Vždy nám záleží na Vaší maximální spokojenosti a chceme pro své zákazníky to nejlepší. Pokud se přeci jen stane, že nebudete s našimi magnetkami na lednici spokojeni, pak Vám nabízíme nadstandardní reklamační podmínky.

Jestliže Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje námi dodané zboží, které jste od nás obdrželi? Nevadí, můžete nám jej do 30 dnů poslat zpět, a my vám následně bez zbytečných otázek vrátíme peníze převodem na váš účet.

Mohu magnetky reklamovat?

Kde najdu další informace?

Před samotným nákupem magnetek na lednici si pečlivě prostudujte kompletní obchodní podmínky. Zároveň se můžete podívat jakým bezpečným způsobem nakládáme s Vašimi osobními údaji, které jste nám při zadání objednávky svěřili. Nezapomeňte se také seznámit s cookie soubory, které v našem internetovém obchodě pravidelně používáme pro zjednodušení nabízených služeb.

Pokud hledáte podrobnější informace, můžete je najít v nejčastějších dotazech.

Kde najdu další informace?

Doprava od 39 Kč

Na všechny zásilky PPL ParcelShop

Do čtyř pracovních dnů

Magnetky vyrábíme a expedujeme rychle

Kvalitní fotopapír

Tiskneme na polomatný fotopapír

Magnetická fólie

Používáme pružnou magnetickou fólii