Garance vrácení peněz

Veškeré zboží je vyráběno na zakázku, stejně tak i úprava rozměrů jednotlivých druhů zboží je zakázkovou výrobou. Výrobky splňují charakter zboží upraveného na přání spotřebitele. Na zboží se proto nevztahuje zákonná 14 dennímožnost odstoupení od smlouvy, příp. vrácení platby stanovená §53 Občanského zákoníku.

Ačkoliv se na zboží nevztahuje zákonem daná 14-ti denní záruka vrácení peněz z důvodů výroby zboží na zakázku, poskytujeme nadstandardní službu v podobě záruky vrácení peněz nebo možnosti výměny zboží (např. z důvodu nevyhovující velikosti, barvy apod.). Nevyhovuje-li Vám dodané zboží nebo k němu máte výhrady, můžete jej vrátit zpět na naši adresu.

Pokud Vám dodané zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje nebo k němu máte výhrady, může jej do 30 dnů ode dne odeslání objednávky vrátit bez udání důvodu. Po vyplnění formuláře, který je součástí zásilky, zašlete zboží zpět na adresu provozovatele obchodu, kterou naleznete níže na stránce nebo v kontaktech. Náklady na poštovné a balné za vrácení zásilky nesete vy. V případě výměny zboží můžeme žádat úhradu nového poštovného nebo budeme požadovat doplacení cenového rozdílu.

Adresa pro vrácení zásilek:

DOKI DOKI s.r.o.
Ruská 45/2
470 01 Česká Lípa
Česká republika

Co nastane po vrácení zboží:

Veškeré vratky se snažíme vyřešit co nejdříve. V případě, že nepožadujete vrácení peněz, ale pouze výměnu zboží (např. pro nevyhovující velikost nebo barevnost), rozběhne se v podstatě celý proces objednávky, kdy je nutné magnetky znovu vyrobit a odeslat. Tento proces může trvat až 3 pracovní dny. V případě, že požadujete vrácení peněz, je důležité úvést na odpovědní lístek, jakým způsobem chcete peníze vrátit zpět. V případě, že platba byla hrazena předem klasickým bankovním převodem, je to velmi snadné, neboť známe číslo Vašeho účtu. U jiných způsobů platby nám však musíte sdělit své číslo účtu, abychom věděli kam platbu vrátit. Pokud tomu nic nebrání, vracíme platby téměř okamžitě. V případě překážky pak do deseti pracovních dnů.

Doprava od 39 Kč

Pro všechny obyčejné zásilky

Do čtyř pracovních dnů

Magnetky vyrábíme a expedujeme rychle

Kvalitní fotopapír

Tiskneme na polomatný fotopapír

Magnetická fólie

Používáme pružnou magnetickou fólii